Renault ZOE
R135 Intens 52 kWh Koopaccu | SOH 86% | Navigatie | Camera | Stoelverwarming
Direct kopen, basisprijs: € 11.850,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.850,-
LEASEPRIJS: € 161,41 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.958,69 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault ZOE |
|---|---|
| Uitvoering: | R135 Intens 52 kWh Koopaccu | SOH 86% | Navigatie | Camera | Stoelverwarming |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 9 maart 2020 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 102.856 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 161,41 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.850,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-726-LH |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 511 kg |
| Gewicht: | 1.477 kg |
| Wielbasis: | 259 cm |
| Hoogte: | 1.562 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.988 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank neerklapbaar
- Airco automatisch
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Kunstlederen/stof bekleding
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- BTW auto (21% verrekenbaar)
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Draadloze telefoonlader
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsimulator
- Keyless start
- LED mistlampen
- Multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Origineel Nederlands (geen import)
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Rookvrij
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Warmtepomp
- Zij airbag(s) voor
- ASR